Lék na nachlazení?

Pravděpodobně již víte, že na nachlazení lék neexistuje. Možná ale nevíte, že příznaky, jako je bolest hlavy, ucpaný nos nebo kašel, jsou způsobené reakcí organismu na virus, nikoliv virem samotným.

Když organismus zjistí přítomnost viru, dojde k vyvolání reakce imunitního systému zanícením nosních cév, což může vést k ucpání nosu. V průběhu rozvoje nachlazení se organismem začínají šířit další příznaky – za příznaky nachlazení a chřipky lze považovat známé bolesti hlavy, kýchání a bolest v krku, v případě chřipky je nicméně častější horečka.

To vše ovlivňuje schopnost vlastního fungování, způsobuje únavu a člověku obecně znemožňuje být sám sebou – ze soustředění na každodenní povinnosti se tak může stát nesnadný úkol. Při oslabeném organismu může být snížena i schopnost koncentrace.

Naše přípravky poskytují úlevu od těchto příznaků a pomáhají vám, abyste se znovu mohli cítit sami sebou a soustředit se tedy opět na to, co je skutečně důležité.

Jak znovu získat jiskru

Během doby, kdy bude váš organismus zápasit s nachlazením, vám naše řada přípravků Coldrex pomůže zvládnout doprovodné příznaky:

  • přináší úlevu od bolestí hlavy, těla a dutin
  • uvolňuje ucpaný nos
  • přináší úlevu od kýchání a rýmy
  • zklidňuje bolavý krk, dráždivý nebo vlhký kašel

A vy se můžete opět soustředit na to podstatné.

Coldrex Horký nápoj Citron s medem

Prášek pro přípravu perorálního roztoku

Šálek zklidňujícího nápoje Coldrex Citron nebo Citron s medem vám pomůže znovu nalézt cestu k soustředění a umožní vám snáze dýchat.

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongescens fenylefrin-hydrochlorid.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.

Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Vhodný pro dospělé a děti od 15 let s hmotností nad 50 kg.

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 750 mg a fenylefrin-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.
KDE JSOU DOSTUPNÉ

Coldrex Horký nápoj Citron

Prášek pro přípravu perorálního roztoku

Šálek zklidňujícího nápoje Coldrex Citron nebo Citron s medem vám pomůže znovu nalézt cestu k soustředění a umožní vám snáze dýchat.

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongescens fenylefrin-hydrochlorid.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.

Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Vhodný pro dospělé a děti od 15 let s hmotností nad 50 kg.

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 750 mg a fenylefrin-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.
KDE JSOU DOSTUPNÉ

Coldrex Horký nápoj Citron

Rodinné balení

Prášek pro přípravu perorálního roztoku

Šálek zklidňujícího nápoje Coldrex Citron nebo Citron s medem vám pomůže znovu nalézt cestu k soustředění a umožní vám snáze dýchat.

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongescens fenylefrin-hydrochlorid.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.

Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Vhodný pro dospělé a děti od 15 let s hmotností nad 50 kg.

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 750 mg a fenylefrin-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.
KDE JSOU DOSTUPNÉ

Coldrex Junior Citron

Prášek pro přípravu perorálního roztoku

Šálek zklidňujícího nápoje Coldrex Junior vašemu dítěti pomůže znovu nalézt cestu k soustředění a umožní mu snáze dýchat.

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongestan fenylefrin-hydrochlorid.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.

Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Vhodný pro děti od 6 let.

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 300 mg a fenylefrin-hydrochlorid 5 mg.
  • Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.
KDE JSOU DOSTUPNÉ

Coldrex MAXGRIP Citron

Prášek pro přípravu perorálního roztoku

Šálek zklidňujícího nápoje Coldrex MAXGRIP vám pomůže znovu nalézt cestu k soustředění a umožní vám snáze dýchat.

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongestan fenylefrin-hydrochlorid.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.

Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Coldrex MaxGrip Citron je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Coldrex MaxGrip Lesní ovoce je vhodný pro dospělé a mladistvé od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 1000 mg a fenylefrin-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.
KDE JSOU DOSTUPNÉ

Coldrex MAXGRIP Lesní ovoce

Prášek pro přípravu perorálního roztoku

Šálek zklidňujícího nápoje Coldrex vám pomůže znovu nalézt cestu k soustředění a umožní vám snáze dýchat.

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongestan fenylefrin-hydrochlorid.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.

Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Coldrex MaxGrip Citron je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Coldrex MaxGrip Lesní ovoce je vhodný pro dospělé a mladistvé od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 1000 mg a fenylefrin-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.
KDE JSOU DOSTUPNÉ

Coldrex Noční léčba

Sirup

Sirup Coldrex Noční léčba je určen k noční léčbě chřipky a nachlazení. Kombinace 3 účinných látek odstraňuje příznaky provázející chřipku a nachlazení v noci.

Sirup pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje paracetamol, promethazin a dextromethorphan.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Promethazin hydrochloridum - uvolňuje ucpaný nos a usnadňuje tak dýchání

Dextromethorphani monohydricum- tlumí suchý dráždivý kašel

Sirup Coldrex Noční léčba je vhodný pro dospělé a děti od 12 let.

  • 100 ml obsahuje paracetamol 1000 mg, Promethazini hydrochloridum 20 mg a Dextromethorphani monohydricum 15 mg v 1 dávce 20 ml.
  • Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.
KDE JSOU DOSTUPNÉ

Coldrex proti bolesti v krku ostružina

Pastilky

Coldrex proti bolesti v krku byl navržen tak, aby vám pomohl odstranit bolesti v krku různého původu, zejména bolestí provázející zánět hrdla.

Coldrex proti bolesti v krku obsahuje hexylresorcinol a benzalkonium chlorid.

Hexylresorcinol – anestetikum odstraňující bolest + antibakteriální účinek

Benzalkonium chlorid – působí také antibakteriálně.

Coldrex proti bolesti v krku je vhodný pro dospělé a děti od 7 let.

  • Každá pastilka obsahuje Hexylresorcinolum 2,5 mg a Benzalkonii chloridi solutio 500 g/l 1,2 mg.
  • Není vhodný pro nemocné s poruchou metabolismu glukosy , sacharosy nebo nesnášenlivosti fruktosy.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.
KDE JSOU DOSTUPNÉ

Coldrex proti bolesti v krku citron s medem

Pastilky

Coldrex proti bolesti v krku byl navržen tak, aby vám pomohl odstranit bolesti v krku různého původu, zejména bolestí provázející zánět hrdla.

Coldrex proti bolesti v krku obsahuje hexylresorcinol a benzalkonium chlorid.

Hexylresorcinol – anestetikum odstraňující bolest + antibakteriální účinek

Benzalkonium chlorid – působí také antibakteriálně.

Coldrex proti bolesti v krku je vhodný pro dospělé a děti od 7 let.

  • Každá pastilka obsahuje Hexylresorcinolum 2,5 mg a Benzalkonii chloridi solutio 500 g/l 1,2 mg.
  • Není vhodný pro nemocné s poruchou metabolismu glukosy , sacharosy nebo nesnášenlivosti fruktosy.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.
KDE JSOU DOSTUPNÉ

Coldrex tablety

Tablety

Coldrex tablety vám pomohou znovu nalézt cestu k soustředění a umožní vám snáze dýchat.

Tento horký nápoj, který byl navržen pro krátkodobou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongestant fenylefrin-hydrochlorid.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.

Coffeinum – podporuje analgetický účinek paracetamolu, jelikož je silný stimulátor centrální nervové soustavy, proto může mírně zmírňovat únavu, mírně podporovat dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění.

Terpinum monohydricum – přírodní látka, která ulehčuje vykašlávání.

Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Coldrex tablety jsou vhodné pro dospělé a mladistvé od 12.

  • Každá tableta obsahuje Paracetamolum 500 mg, Phenylephrini hydrochloridum 5 mg, Coffeinum 25 mg, Terpinum monohydricum 20 mg, Acidum ascorbicum (vitamin C) 30 mg.
  • Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.
KDE JSOU DOSTUPNÉ

Kde jsou dostupné

Přípravky Coldrex jsou dostupné ve většině lékáren.
PARTNERSKÉ LÉKÁRNY:

drmax.gif, 3,8kB benu.gif, 4,6kB mojelekarna.gif, 4,8kB alphega.gif, 4,8kB logo-apotek.gif, 3,2kB lekarna.cz_logo.jpg, 14kB krasa.gif, 5,1kB prozdravi.gif, 7,4kB najlekaren.gif, 5,7kB logo1cl.png, 10kB